Uzdatnianie wody dla domu

Dla domu

 

     

Zmiękczacze wody 

COMFORT

Zmiękczacze wody

eVOLUTION

Odzielażace

eXPERT

Zmiękczacze COMFORT to:

  • Sprawdzone i rekomendowane urządzenia produkowane przez największego producenta zmiękczaczy domowych na świecie, dostępne w autoryzowanych firmach partnerskich. To wyselekcjonowana sieć ekspertów w dziedzinie uzdatniania wody, którzy zapewniają profesjonalny dobór produktu oraz wyjątkową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń na terenie całego kraju.
  • Inteligentne i opatentowane rozwiązania, dające gwarancje niezawodności, bezpieczeństwa i wygody.
  • Unikalny system sterowania zapewniający wydajną prace urządzenia i zwiększający komfort użytkowania.
  • Bardzo niskie zużycie wody i soli do regeneracji. COMFORT to jedne z najtańszych w eksploatacji zmiękczaczy na rynku europejskim. Zużywa do 50% mniej materiałów eksploatacyjnych podczas regeneracji złoża, w porównaniu ze standardowymi zmiękczaczami wody dostępnymi w sprzedaży.
  • Solidność wykonania i bezawaryjność poparta tysiącami zadowolonych klientów.

Lepsze. Inteligentniejsze. Wyjątkowe.

Udoskonaliliśmy to, co było w naszej technologii najlepsze, aby dać Ci komfort, na który zasługujesz. eVOLUTION to najinteligentniejsze zmiękczacze wody na rynku. Zaprojektowaliśmy je tak, aby były jeszcze bardziej niezawodne, samowystarczalne i maksymalnie bezpieczne. Dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego domu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inteligentne. Funkcjonalne. Filtry z WIFI.

Nowa generacja filtrów odżelaziających EcoWater w połączeniu z wiedzą i profesjonalizmem naszych Partnerów zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo, na które zasługujesz. eXPERT to linia inteligentnych filtrów, które zaprojektowaliśmy specjalnie z myślą o gospodarstwach domowych z własnym ujęciem wody.