O nas

Poznaj Nas Lepiej

Chcemy dla Państwa jak najlepiej!

Inowater to firma dbająca o ludzi. Codziennie zużywamy średnio około 40 litrów wody, w związku z czym jesteśmy narażeni na znajdujące się w niej zanieczyszczenia. Oferowane przez nas urządzenia służą do jej uzdatniania, czyli zwiększenia przydatności. Twarda woda ma nadwyżkę niektórych minerałów, m.in. wapnia, magnezu i żelaza, które przyczyniają się np. do problemów skóry czy zmniejszenia efektywności niektórych sprzętów. Jako eksperci w tej dziedzinie, pomagamy w doborze odpowiednich systemów, filtrów, a także stacji.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Jeśli chcą Państwo zadbać o swoją wrażliwą skórę, włosy, ochronić instalacje wodą oraz pić pełnowartościową wodę, warto zainwestować w wysokiej jakości zmiękczacze wody. Gwarantujemy, że pranie będzie miękkie, a w pralce, zmywarce czy ekspresie do kawy przestanie osadzać się kamień. Zalet posiadania takiego sprzętu jest naprawdę wiele. Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie zostały wyprodukowane w oparciu o najnowszą technologię, dlatego są inteligentne, oszczędne i niezawodne.

Czym SZajmujemy?

Uzdatnianie wody dla indywidualnych klientów

W ofercie dla indywidualnych klientów znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia oraz rozwiązania będące uosobieniem bezpieczeństwa, wygody i niezawodności. Stawiamy na sprawdzone, a także rekomendowane zmiękczacze i odżelaziacze produkowane przez największego producenta tego typu aparatur na świecie. Wszystkie produkty z tej kategorii zużywają nawet do 50% mniej materiałów eksploatacyjnych w trakcie regeneracji złoża niż pozostałe dostępne na rynku.

Uzdatnianie wody dla przedsiębiorstw

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia zmiękczające wodę przeznaczone do użytku przesyłowego. Woda technologiczna okazuje się niezastąpiona w kotłowniach parowych, wodnych, układach chłodniczych czy do wielu procesów technologicznych Krystalicznie czysta woda użytkowa powinna znajdować się również w przedsiębiorstwach takich jak np. hotele, osiedla mieszkaniowe czy spółdzielnie.

Odwrócona osmoza

Oferujemy wysokiej jakości urządzenia wytwarzające czystą, zdrową oraz wolną od bakterii i wirusów wodę. Aparatura działa w oparciu o odwróconą osmozę, dzięki czemu jonizuje, a także mineralizuje wodę. To sposób wykorzystywany przez koncerny produkujące wodę butelkowaną, który można mieć w swoim domu czy firmie. Należy wspomnieć, że istnieje możliwość podłączenia tego systemu do określonych modeli lodówek. Redukcja twardości wody, jonów żelaza oraz metali ciężkich nie była jeszcze nigdy taka prosta.

Częsci zamienne i filtry

Nie muszą się Państwo martwić o dostępność części zamiennych oraz filtrów. Prowadzimy sprzedaż produktów kompatybilnych z urządzeniami dostępnymi w naszej ofercie, m.in. filtry, wkłady, klucze oraz obudowy. Można znaleźć również najwyższej jakości sól techniczną pod różnymi postaciami – tabletek czy brykietów.