Serwis

Jak Działa Nasz Serwis?

Na polskim rynku jesteśmy od 2005 r. W tym czasie zdołaliśmy zdobyć pozycję lidera w serwisowaniu domowych oraz przemysłowych urządzeń do uzdatniania wody. Dbamy o naszych Klientów nawet po sprzedaży. Zapewniamy wszechstronną opiekę nad urządzeniami od ich pierwszego uruchomienia, po przeglądy i inne czynności serwisowe.

Świadczymy usługi związane z prowadzeniem serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych dostarczonych przez nas urządzeń oraz produktów innych producentów. Mowa m.in. o:

ECOWATER
TAPWORKS
EPURO
VIESSMANN
COSMOWATER

W razie jakikolwiek problemów lub pytań związanych z urządzeniami prosimy o kontakt. W treści wiadomości należy podać nr kontaktowy wraz z nazwą i modelem produktu.
1. Czy woda przepływa przez urządzenie?
Ustaw ekran zmiękczacza na wskazaniu bieżącego przepływu: Odkręć dowolny zawór znajdujący się na instalacji za urządzeniem i sprawdź, czy urządzenie pokaże przepływ wody.
2. Czy zasilacz jest podłączony do gniazdka zasilania i czy w sieci jest prąd?
3. Czy w zbiorniku solankowym jest sól i nie utworzył się złóg solny?
Nasze urządzenia posiadają wieloletnie gwarancje i certyfikaty jakości. Trzeba jednak pamiętać, że konserwacja i regularny są niezbędne do ich prawidłowego działania. Jeśli w zbiorniku solankowym utworzył się złóg solny, należy rozbić go drewnianym lub plastikowym kijem. Na załączonej grafice można przyjrzeć się przekrojowi jego wnętrza.